Finalisti JA nacionalenga tekmovanja 2021


V šolskem letu 2020/2021 se bo odvijalo že 8. JA nacionalno tekmovaje programa Moje podjetje. Finale tekmovanja bomo izvedli v četrtek in petek, 6. in 7. maja 2021. Dogodek bo v letošnjem letu potekal preko spleta, zaradi posledic COVID-19. Dogodek bo izveden pod častnim pokroviteljstvom predsednika Slovenije g. Boruta Pahorja.




Kljub izjemnim razmeram so dijaki tudi v letošnjem letu ustanovili izjemna dijaška podjetja ter prijavili kar 63 dijaških podjetij na tekmovanje. Člani žirije so navdušeni nad idejami ter so posledično potrebovali veliko časa, da so lahko izbrali finaliste programa. Kljub težki odločitvi so člani žirije za vsako ocenjeno kategorijo izbrali 5-9 finalistov, ki bodo povabljeni na intervjuje v četrtek 6. maja 2021.


Več infromacij o tekmovanju lahko najdete na tej povezavi.


Finalisti JA nacionalnega tekmovanja 2021

1. Priznanje za podjetje leta

Céleste d. d., JA Slovenija (SEPŠ Koper)

HRUSTKO d. d., JA Slovenija (ŠC Škofja Loka, Srednja šola za lesarstvo)

Izi tehnologije d. d., JA Slovenija (ŠC Celje)

KULIGRAM d. d., JA Slovenija (ŠC Škofja Loka, Srednja šola za lesarstvo)

MUMBAN d. d., JA Slovenija (ŠC PET)

taPlu d. d., JA Slovenija (ŠC PET)

Tbox d.d. d. d., JA Slovenija (ŠC Srečkana) Kosovela Seža

OPS d. d., JA Slovenija (ŠC Celje)

2. Priznanje za najbolj inovativen izdelek/storitev

HRUSTKO d. d., JA Slovenija (ŠC Škofja Loka, Srednja šola za lesarstvo)

KatZa d. d., JA Slovenija (BC Naklo)

ECUP d. d., JA Slovenija (ŠC Škofja Loka, Srednja šola za lesarstvo)

KULIGRAM d. d., JA Slovenija (ŠC Škofja Loka, Srednja šola za lesarstvo)

MUMBAN d. d., JA Slovenija (ŠC PET)

OPS d. d., JA Slovenija (ŠC Celje)

Varnost UV d. d., JA Slovenija (ŠC Celje)

SKIBIKE d. d., JA Slovenija (ŠC Škofja Loka, Srednja šola za strojništvo)

Smart Buddy d. d., JA Slovenija (Gimn in ekonom š Trbovlje)

3. Priznanje za najboljše poročilo

Recyclelight d. d., JA Slovenija (SEPŠ Koper)

Šal'ca, d. d., JA Slovenija (SEPŠ Koper)

Smart Buddy d. d., JA Slovenija (Gimn in ekonom š Trbovlje)

Sweetzone d. d., JA Slovenija (SEPŠ Koper)

SLampO d. d., JA Slovenija (ŠC Škofja Loka, Srednja šola za strojništvo)

HOMEHOOP d. d., JA Slovenija (ŠC PET)

KatZa d. d., JA Slovenija (BC Naklo)

OPS d. d., JA Slovenija (ŠC Celje)


4. Priznanje za najboljši reklamni film

LESJNKO d. d., JA Slovenija (STPŠ Trbovlje)

Kuligram d. d., JA Slovenija (ŠC Škofja Loka, Srednja šola za lesarstvo)

Smart Budy d. d., JA Slovenija (Gimn in ekonom š Trbovlje)

Neva d. d., JA Slovenija (STPŠ Trbovlje)

InBeatOn d. d., JA Slovenija (ŠC PET)

Lepoše d. d., JA Slovenija (ŠC Škofja Loka, Srednja šola za strojništvo)

6. Priznanja za najboljše podjetje po izboru JA Alumni

GPS SLEDILNIK MOJ KUŽEK d. d., JA Slovenija (ŠC Škofja Loka, Srednja šola za strojništvo)

LePoše d. d., JA Slovenija (ŠC Škofja Loka, Srednja šola za strojništvo)

OPS d. d., JA Slovenija (ŠC Celje)

ReShine d. d., JA Slovenija (SERŠ Maribor)

Tbox d.d. d. d., JA Slovenija (ŠC Srečka Kosovela)

ECUP d. d., JA Slovenija (ŠC Škofja Loka, Srednja šola za lesarstvo)


7. Priznanje EIT RawMaterials za krožno gospodarstvo

GIPOEL d. d., JA Slovenija (GEPŠ Piran)

HOMEHOOP d. d., JA Slovenija (ŠCPET)

HRUSTKO d. d., JA Slovenija (ŠC Škofja Loka, Srednja šola za lesarstvo)

LOČEVALKO d. d., JA Slovenija (ŠC Škofja Loka, Srednja šola za lesarstvo)

Mehurček d. d., JA Slovenija (ŠC Ptuj)

MUMBAN d. d., JA Slovenija (ŠC PET)

NEVA d. d., JA Slovenija (STPŠ Trbovlje)

OPS d. d., JA Slovenija (ŠC Celje)

SKRS d. d., JA Slovenija (ŠCPET)


8. Priznanje za najboljši izdelek znamke I feel Slovenija

Bee4Mee d. d., JA Slovenija (BC Naklo)

ECUP d. d., JA Slovenija (ŠC Škofja Loka, Srednja šola za lesarstvo)

Lepoše d. d., JA Slovenija (ŠC Škofja Loka, Srednja šola za strojništvo)

OPS d. d., JA Slovenija (ŠC Celje)

Rouws d. d., JA Slovenija (ŠC Celje)

SKIBIKE d. d., JA Slovenija (ŠC Škofja Loka, Srednja šola za strojništvo)

9. Priznanje za najbolj izviren slovenski izdelek

Bee4mee d. d., JA Slovenija (BC Naklo)

ECUP d. d., JA Slovenija (ŠC Škofja Loka, Srednja šola za lesarstvo)

LESJNKO d. d., JA Slovenija (STPŠ Trbovlje)

MUMBAN d. d., JA Slovenija (ŠC PET)

Tbox d. d., JA Slovenija (ŠC Srečkana) Kosovela Seža

Zomi d. d., JA Slovenija (BIC Ljubljana, Živilska šola)

10. Priznanje za najboljšo prilagoditev na COVID-19

Céleste d. d., JA Slovenija (SEPŠ Koper)

GPS SLEDILNIK MOJ KUŽEK d. d., JA Slovenija

Lepoše d. d., JA Slovenija (ŠC Škofja Loka, Srednja šola za strojništvo)

ReGarden d. d., JA Slovenija (Gimnazija Jurij Vega)

taPlu d. d., JA Slovenija (ŠC PET)

Vosko d. d., JA Slovenija (SIC Ljubljana)


11. Priznanje za najboljši slovenski izum

HRUSTKO d. d., JA Slovenija (ŠC Škofja Loka, Srednja šola za lesarstvo)

Izi tehnologije d. d., JA Slovenija (ŠC Celje)

KULIGRAM d. d., JA Slovenija (ŠC Škofja Loka, Srednja šola za lesarstvo)

MUMBAN d. d., JA Slovenija (ŠC PET)

NEVA d. d., JA Slovenija (STPŠ Trbovlje)

Memo-me d. d., JA Slovenija (Gimnazija Novo mesto)


Čestitamo vsem fnalistom tekmovanja!


171 views0 comments